питание в детском саду

Мамо, тут дуже смачно

Мамо, уявляєш, в Академії власна кухня та власний шеф-кухар. Смаколики розроблено за рекомендацій лікарів і дієтологів. Я неодноразово бачив, що на кухню привозять продукти прямісінько з ферми. Молочні смаколики нам не купують, а роблять власноруч із фермерського молока. Смаколики з тіста нам випікає наш пекар – дядько Іван. Також тут звертають увагу на сезонність. Наприклад, взимку для нас особливо важливий вітамін Д - для його вироблення в організмі недостатньо сонця. У фруктах цього вітаміну немає, заповнити потребу в ньому допоможуть яйця, вершкова олія, печінка тріски, ікра. Ось ми і їмо більше вітаміна Д.

Взагалі, для нас склали різноманітне меню для того, щоб навіть мені, дуже вимогливій дитині, було смачно й корисно. Роблять усе, щоб мені було круто!

До мене індивідуальний підхід

Всі ми різні. Хтось із нас категорично не їсть м'ясо, у когось алергія на полуницю або томати. У садку говорять, що їм важливо мати цю інформацію для того, щоб скласти збалансоване меню для кожного малюка. До мене прислухаються та задовольняють усі мої побажання. Кухарі «Академії Дитинства» складають для мене окреме меню за індивідуальними потребами. Якщо мені щось неможна або я не їм певний продукт, мені ніхто не запропонує його. В Академії турбуються щодо цього. А ще нас інколи самих вчать готувати собі їжу. Отже тобі буде помічник.

Ми завжди будемо раді Вам і Вашим дітям

Фотографії

https://ua.akademia-detstva.od.ua/wp-content/uploads/2018/05/1-1.jpg
https://ua.akademia-detstva.od.ua/wp-content/uploads/2018/05/3-1.jpg
https://ua.akademia-detstva.od.ua/wp-content/uploads/2018/05/4-1.jpg
https://ua.akademia-detstva.od.ua/wp-content/uploads/2018/05/5-1.jpg
https://ua.akademia-detstva.od.ua/wp-content/uploads/2018/05/6-1.jpg

Харчування в дитячому саду

Якісне харчування впливає на здоров’я та подальший розвиток дитини. Зростаючий організм потребує в достатній кількості вітаміни, мінерали та корисні речовини. Здорове харчування у садочку – гарантія нормального зростання та розумового розвитку, окрім того помітно зміцнюється та підвищується імунітет маленького організму.

Меню приватного дитячого садочка

Ми пропонуємо для кожної вікової групи дітей повноцінний денний раціон із 5-ти разовим харчуванням:

  • Перший сніданок – 25 % харчової добової норми;
  • Другий сніданок – 10%;
  • Обід – 25%;
  • Полуденок – 20 %;
  • Вечеря – 20%.

Меню дитячого садкамає добову норму молока, м’яса, риби, круп, овочів, фруктів, вершкової олії..

При виготовленні страв притримуються технології, яка зберігає максимальну кількість корисних речовин в продуктах (тушіння, варіння, запікання). Більш детально про харчування, виготовлені страви, об’єм порцій, батьки можуть дізнатися з інформаційного стенду, куди щодня розміщують технологічну карту меню для кожної групи.

Норми харчування у дитячому садочку

Не можна допускати, щоб діти їли насильно, запихуючи в себе те, що їм не подобається. У нашому садочку враховуються смаки кожної дитини. Харчову цінність будь-яких продуктів можна замінити дещо іншим, якщо дитина відмовляється їсти. Головне – підтримуватись у денному раціоні вірне співвідношення білків, жирів та вуглеводів – 1:4.

  1. Білок-будівельний матеріал для тканин і клітин дитячого організму. Його джерело-молоко, цільні крупи, м’ясо, горіхи.
  2. Жири служать джерелом вітамінів А, Д і Е.вони відповідають за зростання, розумовий розвиток, імунітет. Джерело-риба, вершки, рослинне і вершкове масла.
  3. Вуглеводи-джерело енергії. Для дитячого харчування потрібні повільні вуглеводи (сирі овочі, фрукти), так як швидкі, що містяться в кондитерських виробах, солодощах, здобі, приведуть до зниження імунітету, ожиріння, хвороб.
  4. Клітковина необхідна для нормального травлення. Джерело-сирі овочі, висівки, вівсяна і перлова крупи.

Залиште заявку

Швидше записуйтеся до нас! Ми надамо новий рівень виховання для вашого чада за прекрасною ціною!

#