Занятия в детском саду
 • Главная 

 • Кваліфікований персонал, власний психолог і логопед 

Мій настрій під прикриттям

Матусю, ти мабуть хвилюєшся щодо спілкування свого янголятко з іншими дітьми та вихователем. Але можеш не хвилюватися, я практично не плачу, але ж, якщо в мене сльози і накочуються, то зі мною зразу ж говорять, запитують, що мене засмутило й виправляють ситуацію. Крім того, мені не говорять усякі дурниці типу «Не будеш їсти, живіт відпаде». Про мене піклуються, а не намагаються налякати. А ще в нас є психолог – це людина, яка круто розбирається у дитячому настрої. Отже, можеш бути спокійною, посмішки в Академії – це постійне явище!

Мамо, буква «Ррр» не така вже й складна

Приблизно у рік починаються уроки з розвитку мовленнєвого апарату. Ти вже звернула увагу, що багато букв й звуків я вимовляю невірно. Але це нормально. Дійсно потрібно мене вчити. Адже це вміння виразно й грамотно розмовляти залежить від спілкування з вами й моїми друзями, моя самооцінка, вміння сприймати інформацію, навчатися виражати свої думки. В Академії є штатний логопед, а значить це питання можна покласти на нього. Шепелявим вони мене не відпустять!

Ми завжди будемо раді Вам і Вашим дітям

Фотографії

https://ua.akademia-detstva.od.ua/wp-content/uploads/2018/05/3-3.jpg
https://ua.akademia-detstva.od.ua/wp-content/uploads/2018/05/4-3.jpg
https://ua.akademia-detstva.od.ua/wp-content/uploads/2018/05/5-3.jpg
https://ua.akademia-detstva.od.ua/wp-content/uploads/2018/05/6-3.jpg
https://ua.akademia-detstva.od.ua/wp-content/uploads/2018/05/7-3.jpg

Заняття у дитячому садку Академія Дитинства

Психолог і логопед у приватному садку Академія Дитинства – важливі та незамінні співробітники педагогічного колективу. Це висококваліфіковані спеціалісти, які допомагають дітям, вихователям та батькам скласти максимально комфортну атмосферу для навчання й розвитку, впоратися з мовленнєвими та психологічними проблемами.

Психолог у дитячому садку виконує безліч серйозних функцій::

 • допомагає дітям швидко освоїтись в колективі, адаптуватися до режиму дня у садочку;
 • працює з кожною дитиною для виявлення психологічних, інтелектуальних й емоційних особливостей;
 • бере участь в розробці індивідуальних програм навчання й розвитку, беручи до уваги нахили, здатності та відхилення;
 • проводить індивідуальні та групові заняття з малюками;
 • допомагає вихователям у вирішенні психологічних проблем з конкретними дітьми, у формуванні ігрового оточення, бере участь у оцінюванні та навчанні персонала;
 • консульттує батьків з усіх питань.

Окрім того, педагог-психолог координує взаємодію батьків і вихователів. Його робота спрямована на створіння психологічно комфортних умов у родині та стінах дитячого садочка для гармонійного розвитку й ефективного навчання ваших дітей.

Заняття в дитячому садку з лікарем-логопедом проводяться в усіх групах. В процесі спілкування спеціалість визначає порушення мовлення і за необхідності допомагає їх виправити за допомогою спеціально розроблених методик.

Для розвитку артикуляційного апарату, постановки мовлення й корекції дефектів на заняттях в «Академії дитинства» використовують:

 • дихальна гімнастика;
 • розвиваючі ігри й спеціальні вправи;
 • вивчення віршів, скоромовок, спів;
 • розвиток дрібної моторики тощо.

В результаті діти починають осмислено читати, правильно вимовляти всі звуки, розширяти словниковий склад, вільно спілкуватися, що суттєво полегшує їх гармонійний розвиток та навчання.

Залиште заявку

Швидше записуйтеся до нас! Ми надамо новий рівень виховання для вашого чада за прекрасною ціною!

#