• Главная 

  • Індивідуальна робота з кожною дитиною 

Мамусю, тут заморочуються

В Академії зняли навіть ручки з вікон, щоб ми не думали подихати свіжим повітрям з другого поверху. Групи максимум 15 осіб для того, щоб приділяти більше уваги кожній дитині. Майданчики великих розмірів, щоб ми відчували свободу, не штовхалися та не ділили горки. Зробили широкі сходи, щоб ми не перескакували та не мали ризику впасти. Повішали на сходах натягнуті мотузки, щоб ми були в безпеці. Придбали матеріали для сенсорного розвитку. Також у них є музичні інструменти, щоб наші таланти проявлялися з пелюшок (плюс придбали інструменти для занять з логоритміки: дзвіночки, бубони, клавіші). Навіть одна з нянь відома всім дітям ведуча Ютуб каналу Трум Трум. І багато-багато іншого. Матуся, тут круто!

Я не тільки веселюся але й навчаюсь

Матусю, розповім тобі одну з декількох методик навчання в Академії. Називається вона на честь дядька Полякова. Завдяки їй, мене вчать читати українською та російською мовами, усно рахувати, правильно ставити руку для письма, розвивають задачками логіку й критичне мислення. Все це відбувається в такій формі, що я не відчуваю негативу, мені подобається, тому що це схоже на гру. І, до речі, вчителька – це учениця самого дядька Полякова. Кажуть вона вже сім років таким чином вчить дітей. І всі вони вже через місяць починають потихеньку читати. А ще є ранній розвиток для дітлахів молодшого віку та багато цікавих гуртків, які ти зможеш передивитися у вкладці «Напрямки».

Ми завжди будемо раді Вам і Вашим дітям

Фотографії

https://ua.akademia-detstva.od.ua/wp-content/uploads/2018/05/1-4.jpg
https://ua.akademia-detstva.od.ua/wp-content/uploads/2018/05/3-4.jpg
https://ua.akademia-detstva.od.ua/wp-content/uploads/2018/05/4-4.jpg
https://ua.akademia-detstva.od.ua/wp-content/uploads/2018/05/5-4.jpg
https://ua.akademia-detstva.od.ua/wp-content/uploads/2018/05/6-4.jpg
https://ua.akademia-detstva.od.ua/wp-content/uploads/2018/05/7-4.jpg
https://ua.akademia-detstva.od.ua/wp-content/uploads/2018/05/8-1.jpg

Програма розвитку дитини в приватному дитячому садку

Ваша дитина завжди у центрі уваги. І це не пусті слова. Завдяки мінімальній кількості дітей у групах у вихователів та педагогів є можливість приділити максимум уваги кожному малюку, бути в курсі його інтересів та потреб. Ми створюємо умови для всебічного розвитку і самовираження, де дитина хоче й може проявляти свої таланти та здібності.  Для цього використовуємо основні правила в організації роботи з дітьми:

  • Малюки самостійно вибирають собі заняття по душі, чи то бокс, танці, шахи, чи то музика, і вирішують, скільки часу на це витратити;
  • Навчання в дитячому садку проводиться в ігровій формі, що сприяє пізнавальні активності й більш ефективному засвоєнню інформації;
  • ми ніколи не робимо за дитину те, вона в силах зробити самостійно, стимулює її самовираження й активність.

Індивідуальний підхід до дитини включає в себе й взаємодію з батьками. Ми обов’язково беремо до уваги ваші потреби та побажання в організації занять і з задоволенням розповідаємо про досягнення дітей. В «Академії дитинства» завжди раді вашій підтримці й участі в їх вихованні та розвитку.

Оставьте заявку

Скорее записывайтесь к нам! Мы предоставим новый уровень воспитания для вашего чада по прекрасной цене!

#