• Главная 

  • Велика територія з ігровим майданчиком та покриттям 

Мамо, у них є де розгулятися

Мамусю, я просто обожнюю гуляти в Академії. У них великий майданчик ( від 500 до 1500 м2) із безпечними розвагами. Я взагалі не боюся десь впасти. Зручна мебель, цікаві розвиваючі іграшки, невеликий сад-город, міні-зоопарк, майданчик для футболу, гойдалки, гірки, а ще мотузковий парк пригод. Де ти бачила мотузковий парк у садочку?!)) Коли дозволяють погодні умови, нам виносять у двір справжні мольберти і ми проводимо уроки малювання на свіжому повітрі. Влітку на майданчику стоять великі дитячі басейни з чистою теплою водою та кульками. Для того, щоб мені було весело купатися дають плавальні прибамбаси (круги, матрацики). Роблять усе, щоб нам було круто! Ну зовсім не хочеться йти із садочка, коли ти за мною приїжджаєш!

І тут вони відзначилися

Уявляєш, в Академії навіть тварини є. Мені так цікаво за ними спостерігати! Тато наголошує, що спілкування з тваринами допоможе мені швидше розвиватися та розуміти пристрій світу. На майданчику садка є свій контактний зоопарк із прирученими голубами та кроликами. Вони всі такі пухнасті та чистенькі. Їх домівки великі, тому я за них не хвилююся. Ними регулярно піклується ветеринар, це для того, щоб любчики не хворіли. Ми з друзями та подружками обожнюємо слідкувати за ними, годинами б спостерігали, як це цікаво! Все роблять, щоб нам було круто!

Ми завжди будемо раді Вам і Вашим дітям

Фотографії

https://ua.akademia-detstva.od.ua/wp-content/uploads/2018/05/1-2.jpg
https://ua.akademia-detstva.od.ua/wp-content/uploads/2018/05/2-6.jpg
https://ua.akademia-detstva.od.ua/wp-content/uploads/2018/05/3-2.jpg
https://ua.akademia-detstva.od.ua/wp-content/uploads/2018/05/4-2.jpg
https://ua.akademia-detstva.od.ua/wp-content/uploads/2018/05/5-2.jpg
https://ua.akademia-detstva.od.ua/wp-content/uploads/2018/05/6-2.jpg
https://ua.akademia-detstva.od.ua/wp-content/uploads/2018/05/7-1.jpg
https://ua.akademia-detstva.od.ua/wp-content/uploads/2018/05/8.jpg
https://ua.akademia-detstva.od.ua/wp-content/uploads/2018/05/56_s.jpg

Ігрова територія у дитячому садку

Ігрова територія  знаходиться в зачиненій зоні під постійним контролем охорони та відеокамер. Крім вихователя за безпекою дітлахів, які грають, слідкує охорона.

Обладнання дитячих майданчиків

Для повноцінного розвитку дитини кожна вікова категорія (група) має окрему ігрову територію з відповідним обладнанням та спільний майданчик для занять фізичною культурою.

Випадки травмування повністю виключено, оскільки персоналом проводиться щоденний огляд інвентаря на пошкодження, міцність дерев’яних та металевих конструкцій, порушення цілісності укріплень. Згідно встановленому регламенту, майданчики обладнані піщаними доріжками, сходи прорезинені.

Кожного року огляд дитячих майданчиків нашого садочку проводить комісія, відповідність нормативам та безпечність для дітей підтверджується відповідним актом.

Розваги для дітей на ігровому майданчику

Згідно віку, педагоги проводять із дітьми рухові ігри, які зміцнюють здоров’я та сприяють вірному фізичному розвитку. В результаті у дітей:

  • Покращується координація рухів, спритність;
  • Розвивається швидкість реакції, кмітливість;
  • покращується апетит, піднімається настрій.

Розваги для наших дітей в нашому садочку різноманітні й мають навчаючий, розвиваючий та зміцнюючий здоров’я характер.

  1. Шлях здоров’я призначений для профілактики плоскостопості, формування правильної постави.
  2. Ігрове обладнання для розвитку дрібної моторики рук – пірамідки, кільця, кубики.
  3. Пісочниці у вигляді кумедних тваринок та казкових персонажів допомагають з цікавістю проводити розвиваючи математичні ігри, складати візерунки, геометричні фігури, замки. Це формує естетичні смаки дитини.

Залиште заявку

Швидше записуйтеся до нас! Ми надамо новий рівень виховання для вашого чада за прекрасною ціною!

#